Świadczenie usług kompleksowej ochrony fizycznej osób i mienia, monitoringu systemu CCTV oraz SSWiN z nadzorem technicznym systemów bezpieczeństwa na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa – Wola Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie oraz innych lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego
Zamawiający Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług kompleksowej ochrony fizycznej osób i mienia, monitoringu systemu CCTV…”. Termin składania ofert minął 13 lutego 2025, 10:00. Wadium: 350 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 581 845 zł
- Wadium
- 350 000 zł
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 grudnia 2024
Termin ofert: 13 lutego 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
30 czerwca 2025
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług kompleksowej ochrony fizycznej osób i mienia, monitoringu systemu CCTV oraz SSWiN z nadzorem technicznym systemów bezpieczeństwa na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa – Wola Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie oraz innych lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego |
| Główny Kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usług kompleksowej ochrony fizycznej osób i mienia, monitoringu systemu CCTV oraz SSWiN z nadzorem technicznym systemów bezpieczeństwa na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa – Wola Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie oraz innych lokalizacjac |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium wysokości 350 000,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 3. Wadium należy utrzymywać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 4. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub w kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 09 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 r. poz. 462). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Postanowienia Umowy (IPU)
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.