Budowa nowej siedziby Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu - etap II
Zamawiający Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa nowej siedziby Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu - etap II”. Termin składania ofert minął 23 stycznia 2025, 09:00. Wadium: 800 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- Wadium
- 800 000 zł
- Termin składania ofert
- 23 stycznia 2025, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 grudnia 2024
Termin ofert: 23 stycznia 2025 09:00 - Sprostowanie
31 grudnia 2024
Nowy termin: 17 lutego 2025 11:00Zmienia wersję b231ca95-7dac-43cd-866a-6c0038aeb5a2-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
06 lutego 2025
Nowy termin: 20 lutego 2025 11:00Zmienia wersję 69a73bfd-d643-4fb5-9bb4-5f93d746ee33-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | MUZEUM WSI RADOMSKIEJ W RADOMIU |
| Miejscowość | Radom |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Budowa nowej siedziby Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu - etap II |
| Główny Kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Budowa nowej siedziby Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu - etap II |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 800000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.