Oprogramowanie realizujące funkcje generatora wniosków o płatność
Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Oprogramowanie realizujące funkcje generatora wniosków o płatność”. Termin składania ofert minął 9 stycznia 2024, 11:00.
- Termin składania ofert
- 9 stycznia 2024, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 grudnia 2023
Termin ofert: 4 stycznia 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 grudnia 2023
Nowy termin: 9 stycznia 2024 11:00Zmienia wersję 738293-2023
- Wynik: wybrano wykonawcę
20 marca 2024
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Oprogramowanie realizujące funkcje generatora wniosków o płatność |
| Główny Kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Część nr LOT-0001 | Oprogramowanie realizujące funkcje generatora wniosków o płatność |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
4) Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 1, i 2, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w tych punktach, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Postanowienie pkt 3 stosuje się.
5. Szczegółowe informacje dotyczące podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia wykonawcy z postępowania znajdują w SWZ zamieszczonej na stronie postępowania.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.