„Doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do działań ratowniczych i przeciwpożarowych”
Zamawiający Gmina Wiślica (Wiślica, Śląskie) prowadził postępowanie „Doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do…”. Termin składania ofert minął 2 marca 2026, 09:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 040 650 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2 marca 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=867, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 lutego 2026
Termin ofert: 2 marca 2026 09:00 - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 marca 2026
Nowy termin: 9 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
31 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 maja 2026
9 ofert8 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Zmiana umowy
30 czerwca 2026
8 wykonawcówZmienia wersję 351851-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 4 miesiące.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do działań ratowniczych i przeciwpożarowych.
- 4
RyzykoWadium: 20 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem