Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2026 roku.
Zamawiający Gmina Chodel (Chodel, Lubelskie) prowadził postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości…”. Termin składania ofert minął 22 grudnia 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 22 grudnia 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=743, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 listopada 2025
Termin ofert: 22 grudnia 2025 12:00 - Sprostowanie
19 grudnia 2025
Nowy termin: 29 grudnia 2025 12:00Zmienia wersję 7cb642c8-6563-4f3a-8580-64981ce12d55-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
23 grudnia 2025
Zmienia wersję 6acd21af-85cf-4c86-9c59-08e9bfcaced0-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
12 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Chodel w 2026 roku, w tym także z PSZOK.
- 2
ZakresWykonawca musi zapewnić odbiór różnorodnych frakcji odpadów, w tym zmieszanych, segregowanych (papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bio), niebezpiecznych, wielkogabarytowych, budowlanych oraz popiołu.
- 3
ZakresWykonawca zobowiązany jest do osiągnięcia wymaganych poziomów recyklingu i odzysku odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- 4
ZakresDo obowiązków wykonawcy należy także zapewnienie worków do gromadzenia odpadów komunalnych mieszkańcom gminy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Chodel |
| Miejscowość | Chodel |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2026 roku. |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2026 roku |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 2) Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeśli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
2) Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w terminie wskazanym przez Zamawiającego w wezwaniu, zobowiązany będzie do złożenia:
a) oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego dokumentu (JEDZ);
b) podmiotowych środków dowodowych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.