„Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę 11 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy zbiegu ul. Kasprowicza, Krasińskiego, Mickiewicza w Boguchwale wraz z infrastrukturą towarzyszącą.”
Zamawiający Sim Podkarpacie Sp. z o.o. (Boguchwała, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę 11 budynków mieszkalnych…”. Termin składania ofert minął 22 stycznia 2025, 11:00. Wadium: 50 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 22 stycznia 2025, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1008, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 grudnia 2024
Termin ofert: 22 stycznia 2025 11:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
24 lipca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | SIM PODKARPACIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Miejscowość | Boguchwała |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę 11 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy zbiegu ul. Kasprowicza, Krasińskiego, Mickiewicza w Boguchwale wraz z infrastrukturą towarzyszącą.” |
| Główny Kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| Część nr LOT-0001 | „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę 11 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy zbiegu ul. Kasprowicza, Krasińskiego, Mickiewicza w Boguchwale wraz z infrastrukturą towarzyszącą.” |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 50000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
rządowego programu bezzwrotnego finansowego wsparcia budownictwa oraz
długoterminowego, preferencyjnego kredytu inwestycyjnego. Zamawiający informuje, że może
unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne lub finansowanie
kredytowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części
zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.