Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 744716-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawy produktów leczniczych

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego (Nowy Sącz, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawy produktów leczniczych”. Termin składania ofert minął 12 grudnia 2025, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja ŚniadeckiegoNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 18 listopada 2025
Termin składania ofert
12 grudnia 2025, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego

Miejscowość

Nowy Sącz

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawy produktów leczniczych

Główny Kod CPV

33650000

Część nr LOT-0001

Część nr 1:Interferon β-1a

Część nr LOT-0002

Część nr 2: Glatirameru octan

Część nr LOT-0003

Część nr 3: Fumaran dimetylu

Część nr LOT-0004

Część nr 4: Peginterferon-β-1a

Część nr LOT-0005

Część nr 5: Teryflunomid

Część nr LOT-0006

Część nr 6: Ofatumumab

Część nr LOT-0007

Część nr 7: Ozanimod

Część nr LOT-0008

Część nr 8: Ponesimod

Część nr LOT-0009

Część nr 9: Siponimod

Część nr LOT-0010

Część nr 10: Fingolimod

Część nr LOT-0011

Część nr 11: Natalizumab

Część nr LOT-0012

Część nr 12: Okrelizumab

Część nr LOT-0013

Część nr 13: Kladrybina

Część nr LOT-0014

Część nr 14: Alemtuzumabum

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33650000-11
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 12.12.2025, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33650000-1. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.