ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odbiór i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kornowac

Zamawiający Gmina Kornowac (Kornowac, Śląskie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”. Termin składania ofert minął 11 grudnia 2025, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina KornowacKornowac, Śląskie (powiat Raciborski →)opublikowano 12 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
11 grudnia 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    12 listopada 2025

    Termin ofert: 11 grudnia 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    19 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kornowac, w tym odpadów zbieranych w PSZOK.

  • 2

    ZakresNależy zapewnić odbiór różnorodnych frakcji odpadów, w tym zmieszanych, papieru, tworzyw sztucznych, szkła, bioodpadów, popiołu, a także odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych z PSZOK.

  • 3

    ZakresSzacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania wynosi 2000 Mg, z czego ok. 350 Mg stanowią odpady z PSZOK.

  • 4

    ZakresZamówienie obejmuje również odpady budowlane i rozbiórkowe wyszczególnione w ogłoszeniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail