Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO PRACOWNI MIKROBIOLOGII
Zamawiający "Centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o. o. (Łańcut, Podkarpackie) prowadził postępowanie „DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO PRACOWNI MIKROBIOLOGII”. Termin składania ofert minął 9 grudnia 2025, 10:30.
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2025, 10:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1366, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
05 listopada 2025
Termin ofert: 9 grudnia 2025 10:30 - Sprostowanie
05 grudnia 2025
Nowy termin: 15 grudnia 2025 10:30Zmienia wersję 734050-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 marca 2026
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | "Centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o. o. |
| Miejscowość | Łańcut |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO PRACOWNI MIKROBIOLOGII |
| Główny Kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
| Część nr LOT-0001 | PAKIET I |
| Część nr LOT-0002 | PAKIET II |
| Część nr LOT-0003 | PAKIET III |
| Część nr LOT-0004 | PAKIET IV |
| Część nr LOT-0005 | PAKIET V |
| Część nr LOT-0006 | PAKIET VI |
| Część nr LOT-0007 | PAKIET VII |
| Część nr LOT-0008 | PAKIET VIII |
| Część nr GLO-0001 | DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO PRACOWNI MIKROBIOLOGII |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia i wyszczególnionego w Załącznikach Nr 2 (formularzach asortymentowo – cenowych) do Specyfikacji, a mianowicie:
a) jednostronnego zmniejszenia wielkości zamówienia w poszczególnej z pozycji w obrębie danego pakietu przedmiotu zamówienia (każdy asortyment) o maksimum 30% ilości ujętych w formularzu asortymentowo – cenowym,
b) zwiększenia ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji
w obrębie danego pakietu z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w danym formularzu asortymentowo – cenowym bez zmiany wartości umowy.
2. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie z tytułu niewykorzystania zakresu ilościowego umowy oraz niewykorzystania całej wartości umowy. Niewykorzystanie przez Zamawiającego umowy nie wymaga podania przyczyn oraz nie powoduje powstania zobowiązań odszkodowawczych z tego tytułu.
3. Informacje dotyczące obowiązków Wykonawcy zostały opisane w projektowanych postanowieniach umowy.
4. Informacje dotyczące obowiązków Wykonawcy zostały opisane w projektowanych postanowieniach umowy.
5. Dostarczony przedmiot zamówienia tj. odczynniki do Pracowni Mikrobiologii powinny odbywać się w odpowiednio oznaczonych i oryginalnych opakowaniach jednostkowych producenta. Opakowania powinny zawierać etykietę handlową sporządzoną w języku polskim lub w języku angielskim (z uwagi na fakt, że wyroby opisane w SWZ w Załącznikach Nr 2 są stosowane przez profesjonalistów).
Opis potrzeb i wymagań-Zamawiający dokonał opisu potrzeb i cech charakterystycznych dla przedmiotowych dostaw w formularzach asortymentowo – cenowych
(w Załącznikach Nr 2), tj. w Pakietach od I do VIII.
W poszczególnym pakiecie, czyli w każdym formularzu asortymentowo – cenowym muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym Załączniku Nr 2 spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej.
Pozostałe zapisy, wymagane dokumenty przez Zamawiającego, istotne postanowienia umowy zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.