Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 730607-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Sukcesywne dostawy materiałów diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych

Zamawiający Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. (Zielona Góra, Lubuskie) prowadził postępowanie „Sukcesywne dostawy materiałów diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych”. Termin składania ofert minął 21 listopada 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o.Zielona Góra, Lubuskieopublikowano 13 listopada 2025
Termin składania ofert
21 listopada 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 136 520 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o.

Miejscowość

ZIELONA GÓRA

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Sukcesywne dostawy materiałów diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych

Główny Kod CPV

33000000

Część nr LOT-0001

Zadanie nr 1

Część nr LOT-0003

Zadanie nr 2

Część nr LOT-0004

Zadanie nr 3

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33000000-00
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 136 520 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
856 681 zł4 531 005 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 674 324 zł
Źródło próbki
CPV 33000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
856 681 zł
Mediana
2 136 520 zł
Górny kwartyl
4 531 005 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.11.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33000000-0. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.