Opieka medyczna w zakresie służby medycyny pracy oraz indywidualnych pakietów medycznych dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opieka medyczna w zakresie służby medycyny pracy oraz indywidualnych pakietów medycznych…”, wybierając ofertę wykonawcy PZU Zdrowie S.A. Cena wybranej oferty: 8 616 384 zł.
- Cena wybranej oferty
- 8 616 384 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1060, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 sierpnia 2024
Termin ofert: 5 września 2024 10:45Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 sierpnia 2024
Nowy termin: 12 września 2024 10:45Zmienia wersję 467611-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
03 września 2024
Nowy termin: 19 września 2024 10:45Zmienia wersję 500334-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
10 września 2024
Nowy termin: 23 września 2024 10:45Zmienia wersję 526956-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
29 listopada 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PZU Zdrowie S.A. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 8 616 384,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opieka medyczna w zakresie służby medycyny pracy oraz indywidualnych pakietów medycznych dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A |
| Główny Kod CPV | 85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia |
| Część nr LOT-0001 | Opieka medyczna w zakresie służby medycyny pracy oraz indywidualnych pakietów medycznych dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →