ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rojewo

Zamawiający Gmina Rojewo (Rojewo, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rojewo”. Termin składania ofert minął 5 grudnia 2025, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina RojewoRojewo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 4 listopada 2025
Termin składania ofert
5 grudnia 2025, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Rojewo

Miejscowość

Rojewo

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rojewo

Główny Kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Część nr LOT-0001

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rojewo

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym:
https://ezamowienia.gov.pl

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 155 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
497 500 zł4 606 799 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 109 299 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
497 500 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 606 799 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.