Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ładzice w okresie od 01.01.2025r. do dnia 31.12.2026r.
Zamawiający Gmina Ładzice (Ładzice, Łódzkie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ładzice w okresie od…”. Termin składania ofert minął 11 grudnia 2024, 11:30. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2024, 11:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 listopada 2024
Termin ofert: 9 grudnia 2024 11:30Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
27 listopada 2024
Nowy termin: 11 grudnia 2024 11:30Zmienia wersję bcdda750-356e-462e-b579-4bb427735153-02
- Wynik: wybrano wykonawcę
23 stycznia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | GMINA ŁADZICE |
| Miejscowość | Ładzice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ładzice w okresie od 01.01.2025r. do dnia 31.12.2026r. |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ładzice w okresie od 01.01.2025r. do dnia 31.12.2026r. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 20000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.