Dostawa ciągników rolniczych i maszyn rolniczych w ramach sześciu części zamówienia do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie
Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie (Bożków, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa ciągników rolniczych i maszyn rolniczych w ramach sześciu części zamówienia do…”. Termin składania ofert minął 4 grudnia 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=77, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 października 2025
Termin ofert: 4 grudnia 2025 12:00 - Wynik: wybrano wykonawców
17 lutego 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie |
| Miejscowość | Bożków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa ciągników rolniczych i maszyn rolniczych w ramach sześciu części zamówienia do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie |
| Główny Kod CPV | 16700000-2 - Ciągniki |
| Część nr LOT-0001 | Część nr 1 - Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy 155-160 KM, z systemem prowadzenia GPS wraz z wiązką i gniazdem ISOBUS do obsługi maszyn, wyposażony w modem telematyczny umożliwiający dwukierunkową wymianę danych wraz z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem |
| Część nr LOT-0002 | Część nr 2 – Dostawa fabrycznie nowego siewnika punktowego z nawożeniem około nasiennym, wyposażony w 6 sekcji wysiewających, maszyna kompatybilna z systemem ISOBUS. Siewnik posiadający możliwość sterowania zmienną dawką wysiewu podczas pracy w oparciu o mapy zasobności gleby. |
| Część nr LOT-0003 | Część nr 3 – Dostawa fabrycznie nowego opryskiwacza polowego o pojemności zbiornika 2400-3000l. Maszyna kompatybilna z systemem ISOBUS. Opryskiwacz posiadający funkcję zmiennego dawkowania cieczy. |
| Część nr LOT-0004 | Część nr 4 - Dostawa fabrycznie nowego dwutarczowy rozsiewacza nawozów z kontrolowanym promieniem rozrzutu. Łączna pojemność 2200-2500l. Sterowany elektronicznie przez system ISOBUS. Maszyna umożliwiająca zmienne dawkowanie nawozu. |
| Część nr LOT-0005 | Część nr 5 – Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy 95-100 KM z systemem prowadzenia automatycznego GPS wraz z wiązką i gniazdem ISOBUS do obsługi maszyn, wyposażony w modem telematyczny umożliwiający dwukierunkową wymianę danych wraz z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem. |
| Część nr LOT-0006 | Część nr 6 - Dostawa fabrycznie nowego drona rolniczego do wykonywania zdjęć multispektralnych z kamerą wielospektralną wraz z oprogramowaniem- licencją wieczystą służącą do obróbki materiału fotogrametrycznego. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.