- Umowa zawartaCzęść 1EUTRO sp. z o.o.· Nowe SkalmierzyceCena wybranej oferty1 952 410 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Zakład Usługowy ELEKTROINSTAL Marian Przybylski· Ostrów WielkopolskiCena wybranej oferty1 504 608 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Biuro Projektowo-Wykonawcze ELEKTRA Agata Strzelczak· Ostrów WielkopolskiCena wybranej oferty1 414 995 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Rubach Adam AIR NET· RaszkówCena wybranej oferty1 672 686 zł
- Umowa zawartaCzęść 5EUTRO sp. z o.o.· Nowe SkalmierzyceCena wybranej oferty1 945 572 zł
- Umowa zawartaCzęść 6ELMAR Mariusz Wasilewski· TurekCena wybranej oferty1 655 528 zł
- Umowa zawartaCzęść 7EUTRO sp. z o.o.· Nowe SkalmierzyceCena wybranej oferty1 253 465 zł
- Umowa zawartaCzęść 8EUTRO sp. z o.o.· Nowe SkalmierzyceCena wybranej oferty922 474 zł
Wykonywanie prac eksploatacyjno – konserwacyjnych infrastruktury oświetleniowej zainstalowanej na obszarze działania OUiD sp. z o.o.
Zamawiający Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o. (Kalisz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie prac eksploatacyjno – konserwacyjnych infrastruktury oświetleniowej…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 12 321 738 zł.
- Łączna wartość ofert
- 12 321 738 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=510, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 sierpnia 2024
Termin ofert: 10 września 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
21 listopada 2024
5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: EUTRO sp. z o.o. (Nowe Skalmierzyce), Zakład Usługowy ELEKTROINSTAL Marian Przybylski (Ostrów Wielkopolski), Biuro Projektowo-Wykonawcze ELEKTRA Agata Strzelczak (Ostrów Wielkopolski), Rubach Adam AIR NET (Raszków) oraz ELMAR Mariusz Wasilewski (Turek).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 12 321 738,44 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o. |
| Miejscowość | Kalisz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonywanie prac eksploatacyjno – konserwacyjnych infrastruktury oświetleniowej zainstalowanej na obszarze działania OUiD sp. z o.o. |
| Główny Kod CPV | 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 - Rejon I |
| Część nr LOT-0002 | Część 2 - Rejon II |
| Część nr LOT-0003 | Część 3 - Rejon III |
| Część nr LOT-0004 | Część 4 - Rejon IV |
| Część nr LOT-0005 | Część 5 - Rejon V |
| Część nr LOT-0006 | Część 6 - Rejon VI |
| Część nr LOT-0007 | Część 7 - Rejon VII |
| Część nr LOT-0008 | Część 8 - Rejon VIII |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →