Dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji dla potrzeb Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe, gmin i ich jednostek organizacyjnych oraz innych podmiotów należących do Grupy Zakupowej
Zamawiający Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o. (Kalisz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji dla potrzeb Spółki Oświetlenie Uliczne…”, wybierając ofertę wykonawcy ENERGA-OBRÓT SA. Cena wybranej oferty: 121 219 305 zł.
- Cena wybranej oferty
- 121 219 305 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=731, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 czerwca 2025
Termin ofert: 30 czerwca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 sierpnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ENERGA-OBRÓT SA (Gdańsk).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 121 219 305,19 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o. |
| Miejscowość | Kalisz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji dla potrzeb Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe, gmin i ich jednostek organizacyjnych oraz innych podmiotów należących do Grupy Zakupowej |
| Główny Kod CPV | 09300000 |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji dla potrzeb Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe, gmin i ich jednostek organizacyjnych oraz innych podmiotów należących do Grupy Zakupowej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.