ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA
Zamawiający Gmina Sękowa (Sękowa, Małopolskie) prowadził postępowanie „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI…”. Termin składania ofert minął 21 listopada 2025, 10:00. Wadium: 10 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 891 147 zł
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
23 października 2025
Termin ofert: 21 listopada 2025 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych (zmieszanych i segregowanych) od mieszkańców gminy Sękowa w 2026 roku.
- 2
ZakresWykonawca musi zagospodarować odpady zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, przekazywać zmieszane odpady do odpowiednich instalacji oraz zapewnić odzysk lub unieszkodliwianie odpadów segregowanych.
- 3
ZakresWykonawca zobowiązany jest do udostępnienia pojemników na odpady segregowane (papier, szkło, tworzywa, odpady zmieszane) oraz dostarczenia worków na odpady zbierane selektywnie.
- 4
ZakresWykonawca jest zobowiązany do powiadamiania Zamawiającego o przypadkach niedopełnienia obowiązku selektywnej zbiórki odpadów przez właścicieli nieruchomości.
- 5
ZakresDo obowiązków wykonawcy należy również porządkowanie terenu wokół miejsc gromadzenia odpadów w przypadku zanieczyszczenia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem