Zakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część I
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część I”. Termin składania ofert minął 30 października 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 30 października 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=230, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 września 2025
Termin ofert: 28 października 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
17 października 2025
Nowy termin: 30 października 2025 12:00Zmienia wersję 634128-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
09 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Wojewódzka Policji w Opolu |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część I |
| Główny Kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| Część nr LOT-0001 | Zakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część I |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.