Likwidacja zapożarowania oraz rekultywacja techniczna i biologiczna zwałowiska „Wrzosy I” w Pszowie” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji.
Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) prowadził postępowanie „Likwidacja zapożarowania oraz rekultywacja techniczna i biologiczna zwałowiska „Wrzosy I”…”. Termin składania ofert minął 5 listopada 2025, 08:00.
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 290 707 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 września 2025
Termin ofert: 6 października 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
13 października 2025
Nowy termin: 22 października 2025 08:00Zmienia wersję 642532-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 października 2025
Nowy termin: 5 listopada 2025 08:00Zmienia wersję 670740-2025
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. |
| Miejscowość | Bytom |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Likwidacja zapożarowania oraz rekultywacja techniczna i biologiczna zwałowiska „Wrzosy I” w Pszowie” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji. |
| Główny Kod CPV | 45112330-7 - Rekultywacja terenu |
| Część nr LOT-0001 | Likwidacja zapożarowania oraz rekultywacja techniczna i biologiczna zwałowiska „Wrzosy I” w Pszowie” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
PODWYKONAWSTWO zgodnie z pkt 10 SWZ
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).