ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Sprzedaż wraz z dostawą pieczywa.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej (Lubliniec, Śląskie) prowadził postępowanie „Sprzedaż wraz z dostawą pieczywa”. Termin składania ofert minął 18 listopada 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Dom Pomocy SpołecznejLubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 15 października 2025
Termin składania ofert
18 listopada 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    15 października 2025

    Termin ofert: 18 listopada 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    20 stycznia 2026

    3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Dom Pomocy Społecznej

Miejscowość

Lubliniec

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Sprzedaż wraz z dostawą pieczywa.

Główny Kod CPV

15810000

Część nr LOT-0001

SPRZEDAŻ WRAZ Z DOSTAWĄ PIECZYWA

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-99
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.11.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Dom Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.