Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Zamawiający 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. (Białystok, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana do 25 Wojskowego Oddziału…”. Termin składania ofert upływa 7 października 2026, 10:00. Wadium: 56 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
- Wadium
- 56 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 października 2026, 10:0033d 11h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=390, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku dla trzech lokalizacji: Białystok, Łomża i Hajnówka.
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 7 października 2026 roku o godzinie 10:00.
- 3
TerminTermin realizacji: 2027 lat.
- 4
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 5
RyzykoWadium wynosi 56 000,00, a postępowanie prowadzi przetarg nieograniczony z kryterium ceny.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Białymstoku przy 4 ofertach.
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. |
| NIP | 5423224755 |
| Adres | ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | wadium 56000.00 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-07 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.