Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa nakolanników wzór 990/MON
Zamawiający 1 Regionalna Baza Logistyczna (Wałcz, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa nakolanników wzór 990/MON”. Termin składania ofert minął 6 marca 2025, 08:30.
- Termin składania ofert
- 6 marca 2025, 08:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 270 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=55, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 stycznia 2025
Termin ofert: 6 marca 2025 08:30 - Sprostowanie
26 lutego 2025
Nowy termin: 20 marca 2025 08:30Zmienia wersję 67665-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 czerwca 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA |
| Miejscowość | Wałcz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
| Główny Kod CPV | 18100000 |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
| Część nr LOT-0002 | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
| Część nr LOT-0003 | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
| Część nr LOT-0004 | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
| Część nr LOT-0005 | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
| Część nr LOT-0006 | Dostawa nakolanników wzór 990/MON |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagania określono w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania zamówienia objętego prawem opcji w terminie 90 dni od daty poinformowania Wykonawcy przez Zamawiającego o uruchomieniu prawa opcji, nie później niż do dnia 28.11.2025 r.
W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania zamówienia objętego prawem opcji w terminie 90 dni od daty poinformowania Wykonawcy przez Zamawiającego o uruchomieniu prawa opcji, nie później niż do dnia 28.11.2025 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.