Dostawa części zamiennych do SpW służby Żywnościowej (kuchni polowych i zbiorników na wodę) w RWT Grudziądz.
Zamawiający 1 Regionalna Baza Logistyczna (Wałcz, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa części zamiennych do SpW służby Żywnościowej (kuchni polowych i zbiorników na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
17 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
27 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 320927404 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ciasna 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wałcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 78-601 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | 1rblog.szp@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | 1rblog.wp.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Obrona |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414281 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00348080 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do palników typu Riello 40G2 w ilościach i asortymencie przedstawionych poniżej: 1. Sterownik pracy impulsowej palnika 40G-2 szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 2. Palnik kompletny 02.09.00.0 (KPŻ-100) szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 3. Przewód paliwa palnika 40G-2 szt. 30(podstawa) 60 (opcja) 90 (razem) 4. Sterownik pracy impulsowej palnika 40G2 szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 5. Regulator mocy palnika Riello 40G2 szt. 8 (podstawa) 16 (opcja) 24 (razem) 6. Pompka olejowa palnika Riello 40G2 szt. 7 (podstawa)14 (opcja) 21 (razem) 7. Silnik palnika Riello 40G2 szt. 5 (podstawa) 10 (opcja) 15 (razem) Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do palników typu Riello 40G2 w ilościach i asortymencie przedstawionych poniżej: 1. Sterownik pracy impulsowej palnika 40G-2 szt. 42 (podstawa) 18 (opcja) 60 (razem) 2. Palnik kompletny 02.09.00.0 (KPŻ-100) szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 3. Przewód paliwa palnika 40G-2 szt. 30 (podstawa) 60 (opcja) 90 (razem) 4. Regulator mocy palnika Riello 40G2 szt . 8 (podstawa)16 (opcja) 24 (razem) 5. Pompka olejowa palnika Riello 40G2 szt. 7 (podstawa) 14 (opcja) 21 (razem) 6. Silnik palnika Riello 40G2 szt. 5 (podstawa) 10 (opcja) 15 (razem) |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest dostawa Dostawa części do nadwozi kuchni polowych w ilościach i asortymencie przedstawionych poniżej: 1. Uszczelka do kotłów KP-100 LAR-0925 mb 300 (podstawa) 600 (opcja) 900 (razem) 2. Gałka kulista bakelitowa 17x19mm szt. 60 (podstawa) 120 (opcja) 180 (razem) 3. Przewód IGY-750V 10mm2 m 100 (podstawa) 200 (opcja) 300 (razem) 4. Uszczelka gumowa kotła 50l. KP-340 szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) 5. Taśma bawełniana 25mm m 100 (podstawa) 200 (opcja) 300 (razem) 6. Sznurek polipropyl. pleciony 6mm m 100 (podstawa) 200 (opcja) 300 (razem) 7. Tkanina brezentowa wodoodporna khaki o szerokości od 120 do 150 cm mb 40 (podstawa) 80 (opcja) 120 (razem) 8. Płyta gumowa 5mm x1200mm m 68 (podstawa) 136 (opcja) 204 (razem) 9. Uszczelka gumowa kotła 80 l. do KP-340 szt. 40 (podstawa) 80 (opcja) 120 (razem) 10. Sznur grafitowy 10x10 do kotła kuchni polowej szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Dostawa części do nadwozi kuchni polowych w ilościach i asortymencie przedstawionych poniżej: 1. Uszczelka do kotłów KP-100 LAR-0925 mb 400 (podstawa) 500 (opcja) 900 (razem) 2. Gałka kulista bakelitowa 17-19 mm szt. 80 (podstawa)100 (opcja) 180 (razem) 3. Przewód IGY-750V 10mm2 m 140 (podstawa)160 (opcja) 300 (razem) 4. Taśma bawełniana 25mm m 140 (podstawa)160 (opcja) 300 (razem) 5. Sznurek polipropyl. pleciony 6mm m 140 (podstawa)160 (opcja) 300 (razem) 6. Tkanina brezentowa wodoodporna khaki o szerokości od 120 do 150 cm mb 55 (podstawa) 65 (opcja) 120 (razem) 7. Płyta gumowa 5mm x1200mm m 90 (podstawa) 114 (opcja) 204 (razem) 8. Sznur grafitowy 10x10 do kotła kuchni polowej szt. 25 (podstawa) 35 (opcja) 60 (razem) |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do zbiorników na wodę w ilościach i asortymencie przedstawionych poniżej: 1. Wąż ssawny do cieczy spożywczej średnica 50/1 mb 100 (podstawa) 200 (opcja) 300 (razem) 2. Zawór kulowy 2” szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 3. Uszczelka złączy węży wodnych 60x48x10 szt. 50 (podstawa) 100 (opcja) 150 (razem) 4. Nasada 52 2” szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 5. Pokrywa nasady 52 2” szt. 10 (podstawa) 20 (opcja) 30 (razem) 6. Wąż tłoczny 5m 52/SLA szt. 40 (podstawa) 80 (opcja) 120 (razem) 7. Łącznik ssawny 52 szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) 8. Pasek skórzany 20x3mm(150cm) szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) 9. Wąż tłoczony H-52-15-ŁA szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) 10. Uszczelka ssawno-tłoczona 52 pn5104 6 szt. 50 (podstawa) 100 (opcja)150 (razem) 11. Uszczelka ssawno-tłoczona 110 pn5104 6 szt. 60 (podstawa)120 (opcja) 180 (razem) 12. Uszczelka ssawno-tłoczona 75 pn5104 6 szt. 60 (podstawa) 120 (opcja) 180 (razem) 13. Autopompa szt. 2 (podstawa) 4 (opcja) 6 (razem) 14. Wąż ssawny 75mm cw-266 12.04.00 szt. 15 (podstawa) 30 (opcja) 45 (razem) 15. Wąż tłoczny strażacki śred. 50 mm dł. 15 m szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) 16. Wąż gumowy tłoczny śred. 50 mm l-15m szt. 20 (podstawa) 40 (opcja) 60 (razem) Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do zbiorników na wodę w ilościach i asortymencie przedstawionych poniżej: 1. Wąż ssawny do cieczy spożywczej średnica 50/1 mb 140 (podstawa)160 (opcja) 300 (razem) 2. Zawór kulowy 2” szt. 15 (podstawa)15 (opcja) 30 (razem) 3. Uszczelka złączy węży wodnych 60x48x10 szt. 75 (podstawa) 75 (opcja)150 (razem) 4. Nasada 52 2” szt. 15 (podstawa) 15 (opcja) 30 (razem) 5. Pokrywa nasady 52 2” szt. 15 (podstawa) 15 (opcja) 30 (razem) 6. Wąż tłoczny 5m 52/SLA szt. 60 (podstawa) 60 (opcja) 120 (razem) 7. Łącznik ssawny 52 szt. 30 (podstawa) 30 (opcja) 60 (razem) 8. Pasek skórzany 20x3mm(150cm)szt. 30 (podstawa) 30 (opcja) 60 (razem) 9. Wąż tłoczony H-52-15-ŁA szt. 30 (podstawa) 30 (opcja) 60 (razem) 10. Uszczelka ssawno-tłoczona 52 pn5104 6 szt. 75 (podstawa) 75 (opcja) 150 (razem) 11. Uszczelka ssawno-tłoczona 110 pn5104 6 szt. 90 (podstawa) 90 (opcja) 180 (razem) 12. Uszczelka ssawno-tłoczona 75 pn5104 6 szt. 90 (podstawa) 90 (opcja) 180 (razem) 13. Autopompa szt. 2 (podstawa) 4 (opcja) 6 (razem) 14. Wąż ssawny 75mm cw-266 12.04.00 szt. 20 (podstawa) 25 (opcja) 45 (razem) 15. Wąż tłoczny strażacki śred. 50 mm dł. 15 m szt. 30 (podstawa) 30 (opcja) 60 (razem) 16. Wąż gumowy tłoczny śred. 50 mm l-15m szt. 30 (podstawa) 30 (opcja) 60 (razem) |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.