Zakup dwóch oczyszczarek lotniskowych dla
Zamawiający Port Lotniczy Wrocław S.A. (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Zakup dwóch oczyszczarek lotniskowych dla”. Termin składania ofert minął 5 grudnia 2024, 11:00.
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2024, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=134, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
06 listopada 2024
Termin ofert: 5 grudnia 2024 11:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
23 maja 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Port Lotniczy Wrocław S.A. |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup dwóch oczyszczarek lotniskowych dla |
| Główny Kod CPV | 43329000-5 - Zestawy sprzętu |
| Część nr LOT-0001 | Zakup dwóch oczyszczarek lotniskowych dla Portu Lotniczego Wrocław S.A. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Ad. Wartość Szacunkowa Zamówienia | zamówienie w tzw. progu unijnym. 2. Ad. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności wskazane w art 108 ust. 1 PZP, art 109 ust. 1 pkt. 4 i 7 PZP oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego i art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) 2024/1745 zmieniającego rozporządzenie (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie [(Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zamiany rozporządzenia nr 833/2014 (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022, str. 1)]. - szczegóły zawiera SWZ. 3. Ad. warunki udziału w postępowaniu: W dokumentacji postępowania (SWZ) określono warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 pkt. 3 i 4 PZP: A. Warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawcy: Wymaga się, aby Wykonawca wykazał, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał: co najmniej jedno zadanie polegające na dostawie co najmniej dwóch oczyszczarek lotniskowych, lub co najmniej dwa zadania, z których każde obejmowało dostawę co najmniej jednej oczyszczarki lotniskowej - wraz z dowodem, że wykazane zadanie zostało wykonane należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych, jest wykonywane należycie. B. Wymaga się, aby Wykonawca wykazał, że posiada zdolność kredytową lub środki finansowe co najmniej w kwocie 1 500 000 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy złotych). - szczegóły zawiera SWZ. 4. Skrót SWZ oznacza Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami stanowiącą dokumentację postępowania. 5. Szczegóły dotyczące m.in. terminu realizacji zamówienia zawiera SWZ. Zasady rozliczenia zamówienia oraz zakres zamówienia określa umowa i OPZ - załączniki 5.1 i 6.1 do SWZ. Walutą rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą jest PLN. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →