Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w kwocie 1.500.000 zł
Zamawiający Gmina Gródek (Gródek, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w kwocie 1.500.000 zł”. Termin składania ofert minął 12 grudnia 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 921 460 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=545, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
05 listopada 2024
Termin ofert: 12 grudnia 2024 09:00