Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych i tzw. mieszanych na terenie Miasta Chorzów
Zamawiający Urząd Zamówień Publicznych (Chorzów, Śląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na…”. Termin składania ofert minął 21 listopada 2024, 10:00. Wadium: 1 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 października 2024
Termin ofert: 14 listopada 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
05 listopada 2024
Nowy termin: 21 listopada 2024 10:00Zmienia wersję 606891-2024
- Sprostowanie
14 listopada 2024
Nowy termin: 26 listopada 2024 10:00Zmienia wersję 673294-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 listopada 2024
Nowy termin: 12 grudnia 2024 10:00Zmienia wersję 692950-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 grudnia 2024
Nowy termin: 23 grudnia 2024 10:00Zmienia wersję 719799-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 grudnia 2024
Nowy termin: 31 grudnia 2024 10:00Zmienia wersję 756166-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 grudnia 2024
Nowy termin: 8 stycznia 2025 10:00Zmienia wersję 772011-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 stycznia 2025
Nowy termin: 16 stycznia 2025 10:00Zmienia wersję 797238-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 stycznia 2025
Nowy termin: 23 stycznia 2025 10:00Zmienia wersję 2692-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 lutego 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miasto Chorzów Miasto na prawach powiatu |
| Miejscowość | Chorzów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych i tzw. mieszanych na terenie Miasta Chorzów |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych i tzw. mieszanych na terenie Miasta Chorzów |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1e+06 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.