Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Usługowo – Handlowy „KONSPOŻ” Sp. J. Leszek Małocha i Katarzyna Przychodzeń· Lublin
Cena wybranej oferty
435 050 zł
Umowa zawarta
8 października 2024
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Diagnostyka, przeglądy i konserwacja oraz naprawa systemów i instalacji ochrony ppoż. w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków

Zamawiający PGE Energia Ciepła S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Diagnostyka, przeglądy i konserwacja oraz naprawa systemów i instalacji ochrony ppoż. w…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usługowo – Handlowy „KONSPOŻ” Sp. J. Leszek Małocha i Katarzyna Przychodzeń. Cena wybranej oferty: 435 050 zł.

Zamawiający: PGE Energia Ciepła S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 4 listopada 2024
Cena wybranej oferty
435 050 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 listopada 2024

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usługowo – Handlowy „KONSPOŻ” Sp. J. Leszek Małocha i Katarzyna Przychodzeń (Lublin).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 435 050,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

PGE Energia Ciepła S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Diagnostyka, przeglądy i konserwacja oraz naprawa systemów i instalacji ochrony ppoż. w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków

Główny Kod CPV

75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej

Część nr LOT-0001

Diagnostyka, przeglądy i konserwacja oraz naprawa systemów i instalacji ochrony ppoż. w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe


1. Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019, z późn. zm), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 378 ust. 1 w zw. z art. 132 i nast. Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz SWZ.

2. Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 ust.1 Ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.

3. Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ) dostępna jest bezpłatnie na stronie: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Wszelkie informacje niezamieszczone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a istotne dla postępowania znajdują się w SWZ – prosimy Wykonawców o szczegółowe zapoznanie się z jej treścią.

4. Zamawiający dopuszcza możliwości zmiany terminów realizacji prac oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach określonych w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

5. Oferty, oświadczenia, w tym oświadczenie Wstępne, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 61 Pzp.

6. Zamawiający niniejszym informuje, iż szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zawarte zostały w pkt 31 SWZ.

7. Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w pkt 15 SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w pkt 17 SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75251110-4Usługi ochrony przeciwpożarowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →