Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzcianka w roku 2025
Zamawiający Nadleśnictwo Trzcianka (Trzcianka, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzcianka w roku…”. Termin składania ofert minął 26 listopada 2024, 10:00. Planowany budżet: 21 216 969 zł. Wadium: 70 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 21 216 969 zł
- Wadium
- 70 000 zł
- Termin składania ofert
- 26 listopada 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=61, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 października 2024
Termin ofert: 26 listopada 2024 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
12 lutego 2025
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 lutego 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzcianka w roku 2025.
- 2
RyzykoWadium: 70 000,00 zł.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 21 216 969,13 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem