ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Gródek, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, będących obiektami użyteczności publicznej stanowiącymi własność Gminy Gródek

Zamawiający Gmina Gródek (Gródek, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Gródek, na których…”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2025, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina GródekGródek, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 7 października 2025
Termin składania ofert
14 listopada 2025, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    07 października 2025

    Termin ofert: 14 listopada 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    12 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Gródek, zarówno z nieruchomości zamieszkałych, jak i niezamieszkałych (obiekty użyteczności publicznej stanowiące własność Gminy). Odpady należy transportować do ZUOK Hryniewicze i/lub ZUOK Białystok.

  • 2

    ZakresWykonawca musi odebrać całą ilość odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości oraz z PSZOK, zgodnie z zapisami SWZ.

  • 3

    ZakresSzczegółowy zakres obowiązków oraz wymagania znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą należy dokładnie przeanalizować.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Gródek

Miejscowość

Gródek

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Gródek, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, będących obiektami użyteczności publicznej stanowiącymi własność Gminy Gródek

Główny Kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Część nr LOT-0001

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Gródek, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, będących obiektami użyteczności publicznej stanowiącymi własność Gminy Gródek

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe


1. Cena oferty musi być wyrażona w PLN (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Cena musi uwzględniać wszystkie wymagania SWZ oraz obejmować wszelkie koszty, jakie poniesie Wykonawca z tytułu należytej oraz zgodnej z obowiązującymi przepisami realizacji przedmiotu zamówienia.

2. Do obliczenia ceny należy przyjąć 12-miesięczny okres wykonywania usługi.

3. Cena nie ulega zmianie przez okres ważności oferty (związania ofertą). Cena nie będzie podczas wykonywania umowy podlegała aktualizacji (waloryzacji).

4. Jeżeli zaoferowana cena lub koszt, lub ich istotne części składowe, wydają się rażąco niskie w stosunku do przedmiotu zamówienia lub budzą wątpliwości zamawiającego co do możliwości wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentach zamówienia lub wynikającymi z odrębnych przepisów, zamawiający żąda od wykonawcy wyjaśnień, w tym złożenia dowodów w zakresie wyliczenia ceny lub kosztu, lub ich istotnych części składowych, zgodnie z art. 224 ustawy Pz

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 709 934 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 709 934 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.