Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2025
Zamawiający Nadleśnictwo Tychowo (Tychowo, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2025”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2024, 09:00. Planowany budżet: 22 649 130 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 22 649 130 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2024, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=162, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 października 2024
Termin ofert: 14 listopada 2024 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
28 stycznia 2025
18 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2025.
- 2
RyzykoWadium: 98 PLN.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 22 649 130,48 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tychowo |
| Miejscowość | Tychowo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2025 |
| Główny Kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Część nr LOT-0001 | Leśnictwo Kopaniewo |
| Część nr LOT-0002 | Leśnictwo Rosnowo |
| Część nr LOT-0003 | Leśnictwo Kurozwęcz |
| Część nr LOT-0004 | Leśnictwo Dargiń |
| Część nr LOT-0005 | Leśnictwo Krępa |
| Część nr LOT-0006 | Leśnictwo Pobądź |
| Część nr LOT-0007 | Leśnictwo Glinki |
| Część nr LOT-0008 | Leśnictwo Bukowo |
| Część nr LOT-0009 | Leśnictwo Smęcino |
| Część nr LOT-0010 | Leśnictwo Bąbnica |
| Część nr LOT-0011 | Leśnictwo Czarnikowo |
| Część nr LOT-0012 | Leśnictwo Dzięciołowo |
| Część nr LOT-0013 | Leśnictwo Drzonowo |
| Część nr LOT-0014 | Leśnictwo Sadkowo |
| Część nr LOT-0015 | Leśnictwo Nosibądy |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert i utrzymywać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 PZP. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu, 2) gwarancjach bankowych, 3) gwarancjach ubezpieczeniowych, 4) poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 419). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.