ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - 9 zadań

Zamawiający Szpital Wojewódzki w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - 9 zadań”. Termin składania ofert minął 4 grudnia 2024, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Szpital Wojewódzki w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 28 października 2024
Termin składania ofert
4 grudnia 2024, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 875 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    28 października 2024

    Termin ofert: 4 grudnia 2024 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    26 marca 2025

    2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Miejscowość

Poznań

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - 9 zadań

Główny Kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

Część nr LOT-0001

zadanie nr 1

Część nr LOT-0002

zadanie nr 2

Część nr LOT-0003

zadanie nr 3

Część nr LOT-0004

zadanie nr 4

Część nr LOT-0005

zadanie nr 5

Część nr LOT-0006

zadanie nr 6

Część nr LOT-0007

zadanie nr 7

Część nr LOT-0008

zadanie nr 8

Część nr LOT-0009

zadanie nr 9

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 875 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
113 811 zł491 682 zł
Rozstęp międzykwartylowy
377 871 zł
Źródło próbki
CPV 60000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
113 811 zł
Mediana
225 875 zł
Górny kwartyl
491 682 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 04.12.2024, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Wojewódzki w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.