Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Żychlin
Zamawiający Gmina Żychlin (Żychlin, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółka PreZero Service Centrum Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 4 323 510 zł.
- Cena wybranej oferty
- 4 323 510 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 sierpnia 2024
Termin ofert: 13 września 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
23 października 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółka PreZero Service Centrum Sp. z o.o. (Kutno).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 323 510,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Żychlin |
| Miejscowość | Żychlin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Żychlin |
| Główny Kod CPV | 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Żychlin |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).