„Kompleksowa konserwacji zieleni przyulicznej we Wrocławiu”
Zamawiający Zarząd Zieleni Miejskiej (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowa konserwacji zieleni przyulicznej we Wrocławiu”. Termin składania ofert minął 22 marca 2024, 12:00. Wadium: 18 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
- Wadium
- 18 000 zł
- Termin składania ofert
- 22 marca 2024, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=321, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 stycznia 2024
Termin ofert: 29 lutego 2024 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 lutego 2024
Nowy termin: 8 marca 2024 12:00Zmienia wersję 61651-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
06 marca 2024
Nowy termin: 22 marca 2024 12:00Zmienia wersję 110809-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
05 lipca 2024
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 września 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zarząd Zieleni Miejskiej |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Kompleksowa konserwacji zieleni przyulicznej we Wrocławiu” |
| Główny Kod CPV | 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie 1 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Śródmieście |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie 2 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Krzyki Wschód |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie 3 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Krzyki Zachód |
| Część nr LOT-0004 | Zadanie 4 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Fabryczna Północ |
| Część nr LOT-0005 | Zadanie 5 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Fabryczna Południe |
| Część nr LOT-0006 | Zadanie 6 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Psie Pole Wschód |
| Część nr LOT-0007 | Zadanie 7 - „KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejon Psie Pole Zachód |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 18000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.