AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (Toniszewo, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”.

Otwórz na TED
Zamawiający: Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.Toniszewo, Wielkopolskie (powiat Wągrowiecki →)opublikowano 11 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

28 wpisów
  1. Ogłoszenie

    13 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wynik postępowania

    25 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    25 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    14 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    22 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wynik postępowania

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    30 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    30 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    11 października 2023

  25. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    27 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wynik postępowania

    14 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    03 stycznia 2024

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toniszewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.