Zakres wyniku oczekuje na pełną weryfikację
Parser nie potwierdził kompletnego snapshotu wszystkich części wyniku. Do czasu ponownej weryfikacji nie pokazujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych. Pełny dokument źródłowy pozostaje dostępny poniżej.
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (Toniszewo, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Zakres rozstrzygnięcia oczekuje na pełną weryfikację danych źródłowych.

Zamawiający: Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.Toniszewo, Wielkopolskie (powiat Wągrowiecki →)opublikowano 3 stycznia 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

28 wpisów
  1. Wynik postępowania

    25 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    25 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    14 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    22 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    30 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    30 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie

    27 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wynik postępowania

    14 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowaniaBieżące

    03 stycznia 2024

  26. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 stycznia 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    16 stycznia 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie

    26 stycznia 2024

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 158 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
496 250 zł4 610 198 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 113 948 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
496 250 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 610 198 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toniszewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.