„Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2”
Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2”. Termin składania ofert minął 26 września 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 26 września 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 sierpnia 2025
Termin ofert: 11 września 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
09 września 2025
Nowy termin: 22 września 2025 11:00Zmienia wersję 525820-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
17 września 2025
Nowy termin: 26 września 2025 11:00Zmienia wersję 587785-2025
Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
19 września 2025
Zmienia wersję 607847-2025
- Sprostowanie
23 września 2025
Nowy termin: 2 października 2025 11:00Zmienia wersję 613124-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
30 września 2025
Nowy termin: 9 października 2025 11:00Zmienia wersję 619697-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
07 października 2025
Nowy termin: 17 października 2025 11:00Zmienia wersję 637394-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 października 2025
Nowy termin: 27 października 2025 11:00Zmienia wersję 654452-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 października 2025
Zmienia wersję 681343-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 października 2025
Nowy termin: 30 października 2025 11:00Zmienia wersję 689734-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 maja 2026
7 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
06 sierpnia 2026
7 wykonawcówZmienia wersję 342134-2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2” |
| Główny Kod CPV | 30213100-6 - Komputery przenośne |
| Część nr LOT-0001 | „Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.