Usługa żywienia pacjentów
Zamawiający Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście (Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa żywienia pacjentów”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Socjalna Podkowa. Cena wybranej oferty: 1 318 362 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 1 318 362 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=222, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 października 2025
Termin ofert: 14 listopada 2025 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 listopada 2025
Nowy termin: 28 listopada 2025 08:00Zmienia wersję 663049-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 listopada 2025
Nowy termin: 12 grudnia 2025 08:00Zmienia wersję 751953-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
07 stycznia 2026
5 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Socjalna Podkowa (Dobre Miasto).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 318 362,48 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście |
| Miejscowość | Dobre Miasto |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa żywienia pacjentów |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków |
| Dodatkowe kody CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków; 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 5 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →