Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051
Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem…”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA IKSLOW-TOR Jarosław Wolski. Złożono 1 ofertę.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=439, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2026
Termin ofert: 14 lipca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
04 września 2026
1 wykonawca
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu |
| REGON | 931934644 |
| Adres | ul. Krakowska 28, 50-425 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50225000-8 - Usługi w zakresie konserwacji torów kolejowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA IKSLOW-TOR Jarosław Wolski, Gryfów Śląski (NIP: 6161476722) |
| Wartość wybranej oferty | 3 246 480 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10+02:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni od dnia składania ofert, tj. do dnia 11.10.2026 r.
- 2.Warunki realizacji umowy, dopuszczalne zmiany umowy oraz określenie warunków zmian zostało zawarte w SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →