ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051

Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem…”. Termin składania ofert minął 14 lipca 2026, 09:00. Wadium: 40 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 28 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
14 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    28 maja 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.12.2029.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: CENA BRUTTO.

  • 3

    ZakresZamówienie dotyczy wyłącznie jednego odcinka (nie całej sieci) i nie jest podzielone na części, oferty składa się na całość, bez możliwości wyboru fragmentów trasy.

  • 4

    RyzykoWykonawca będzie zobowiązany do utrzymania oferty przez 90 dni (do 11.10.2026), co wydłuża okres blokady kapitału wadium (40 000 zł) i potencjalnie opóźnia podpisanie umowy.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA IKSLOW-TOR Jarosław Wolski.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

REGON

931934644

Adres

ul. Krakowska 28, 50-425 Wrocław

Region (NUTS)

PL518 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

50225000-8 - Usługi w zakresie konserwacji torów kolejowych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 40 000,00 zł w formie zgodnej z art. 97 ust. 7 ustawy Pzp

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-14 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni od dnia składania ofert, tj. do dnia 11.10.2026 r.
  2. 2.
    Warunki realizacji umowy, dopuszczalne zmiany umowy oraz określenie warunków zmian zostało zawarte w SWZ.

zgodnie z dokumentami zamówienia - SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50225000-8Usługi w zakresie konserwacji torów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →