Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027
Zamawiający Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027”. Termin składania ofert upływa 14 października 2026, 10:30.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 października 2026, 10:3040d 13h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=351, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 14 października 2026 10:30
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 14 października 2026 roku o godzinie 10:30.
- 2
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Najniższa Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie |
| REGON | 000145017 |
| Adres | pl. Stefana Batorego 4, 70-207 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-14 10:30 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.