Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu dla zadania związanego z budową i przebudową ostróg brzegowych w km 345,56 – 352,10 na terenie gminy Trzebiatów.
Zamawiający Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu dla zadania związanego z budową i przebudową…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych EKO-INWEST S.A. Złożono 7 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 7 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=705, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 grudnia 2025
Termin ofert: 10 lutego 2026 10:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 lutego 2026
Nowy termin: 26 lutego 2026 10:30Zmienia wersję 867608-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 lutego 2026
Nowy termin: 4 marca 2026 10:30Zmienia wersję 82506-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 września 2026
7 ofert1 wykonawca
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie |
| REGON | 000145017 |
| Adres | pl. Stefana Batorego 4, 70-207 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu dla zadania związanego z budową i przebudową ostróg brzegowych w km 345,56 – 352,10 na terenie gminy Trzebiatów. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową |
| Dodatkowe kody CPV | 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi; 71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów; 71311000-1 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71311100-2 - Usługi dodatkowe w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71317000-3 - Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych EKO-INWEST S.A., Szczecin (NIP: 8520001814) |
| Wartość wybranej oferty | 233 700 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 7 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-05-27+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →