Dostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM.
Zamawiający Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 11:0031d 15h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=160, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 35 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM.
- 5
RyzykoWadium: 20 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Sąd Apelacyjny we Wrocławiu |
| REGON | 005965788 |
| Adres | ul. Zielińskiego 1, 53-531 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny oferty brutto. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień powtarzalnych, na zasadach o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 8 Ustawy.
- 2.Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 20 000,00 zł.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.