Zaopatrzenie w kruszywa do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Lębork podczas Akcji Zimowej w sezonach 2026-2029
Zamawiający Gmina Miasto Lębork (Lębork, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Zaopatrzenie w kruszywa do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów…”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 09:00. Planowany budżet: 2 604 750 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 2 604 750 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 09:0032d 2h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=569, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów komunalnych Gminy Miasto Lębork w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029, obejmująca dostawę, przechowywanie i załadunek kruszyw.
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 09:00.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje jedną część i ma być realizowane przez 15.11.2026, 31.03.2029 na terenie PL636, Pomorskie.
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 2 604 750 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2023 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał TRANS-RUD Jerzy Rudnicki.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zaopatrzenie w kruszywa do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Lębork podczas Akcji Zimowej w sezonach 2026-2029 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34927100-2 - Sól drogowa |
| Dodatkowe kody CPV | 14211100-4 - Piasek naturalny |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 604 750 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →