Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 521 363 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 20 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 521 363 zł – 1 704 780 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PRZY UL. PIOTRA SKARGI W LĘBORKU, ŁĄCZĄCEJ DW214 (UL. ZWYCIĘSTWA) Z UL. DWORCOWĄ, PIOTRA SKARGI I TARGOWĄ

Zamawiający Gmina Miasto Lębork (Lębork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PRZY UL. PIOTRA SKARGI W LĘBORKU, ŁĄCZĄCEJ DW214 (UL. ZWYCIĘSTWA)…”, wybierając ofertę wykonawcy HYDRO-MAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 521 363 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto LęborkLębork, Pomorskie (powiat Lęborski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 521 363 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 09:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HYDRO-MAG Sp. z o.o. (Garcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 521 363,20 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 521 363,20 zł do 1 704 780,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Lębork

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979737

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Krajowej 14

1.5.2.)Miejscowość

Lębork

1.5.3.)Kod pocztowy

84-300

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.7.)Numer telefonu

59 8624-280

1.5.8.)Numer faksu

59 8622-427

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@um.lebork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lebork.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umlebork.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PRZY UL. PIOTRA SKARGI W LĘBORKU, ŁĄCZĄCEJ DW214 (UL. ZWYCIĘSTWA) Z UL. DWORCOWĄ, PIOTRA SKARGI I TARGOWĄ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c00bd21d-b3ab-44b0-8ad4-ca6171dc3858

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414685

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00008966/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Budowa drogi rowerowej przy ul. Piotra Skargi w Lęborku, łączącej DW214 (ul. Zwycięstwa) z ul. Dworcową, Piotra Skargi i Targową

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Dofinansowanie z EFRR w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00335475

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.Z.11.2026.M

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1207059,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa drogi rowerowej przy ul. Piotra Skargi w Lęborku, łączącej DW214 (ul. Zwycięstwa) z ul. Dworcową, Piotra Skargi i Targową”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach FEP 2021-2027.
1.1.Orientacyjny zakres zamówienia:
1.1.1.Budowa drogi rowerowej o łącznej długości ok. 408 m i szerokości 2 m, w tym: łącznik pomiędzy DW214 (ul. Zwycięstwa) a ul. Dworcową i Piotra Skargi, droga rowerowa wzdłuż ul. Piotra Skargi, odcinek drogi rowerowej w ramach skrzyżowania z ul. Targową;
1.1.2.Przebudowa skrzyżowania ulic Piotra Skargi i Targowej: wyniesienie skrzyżowania, utworzenie przejść dla pieszych, przejazdu rowerowego i fragmentów chodnika;
1.1.3.Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych z przejazdem rowerowym przez ul. Piotra Skargi w miejscu jej połączenia z ul. Dworcową i łącznikiem do DW214;
1.1.4.Zmiana nawierzchni przed wejściem do Szkoły Podstawowej nr 7 w sąsiedztwie budowanej drogi rowerowej;
1.1.5.Odtworzenie i dostosowanie zjazdów do terenów przyległych;
1.1.6.Budowa nowego ogrodzenia przy Szkole Podstawowej nr 7: dł. ok. 131 m, w tym brama przesuwna i furtka, z kształtowników stalowych spawanych, na fundamencie i podmurówce – w opracowaniu dot. ogrodzenia fragment do wykonania wskazano jako „Etap I”;
1.1.7.Montaż elementów małej architektury: 5 ławek, 3 koszy na śmieci i 20 stojaków rowerowych;
1.1.8.Przebudowa i rozbudowa oświetlenia ulicznego, w tym montaż opraw LED oraz dedykowanego oświetlenia przejść dla pieszych, tj.: przestawienie 6 istniejących słupów oświetleniowych wraz z budową linii kablowej i unieczynnieniem istniejącej linii (usuniecie kolizji linii energetycznych) oraz budowa 6 słupów z oprawami typu LED do oświetlenia przejść dla pieszych i montaż 1 słupa oświetlenia ulicznego z oprawą typu LED;
1.1.9.Przebudowa kolidujących sieci uzbrojenia podziemnego, budowa fragmentu kanalizacji deszczowej w obrębie przejść/przejazdów (6 wpustów, przykanaliki dł. ok. 32 m, 1 studnia rewizyjna DN1200) i odtworzenie nawierzchni po jej wykonaniu;
1.1.10.wykonanie zamiennego projektu stałej organizacji ruchu wraz z uzyskaniem decyzji zatwierdzającej ten projekt, zgodnie z poniższymi uwagami:
a) zaprojektować likwidację 2 miejsc postojowych sąsiadujących z zaprojektowanym przejściem/przejazdem rowerowym na połączeniu ul.Piotra Skargi i Dworcowej (wylot łącznika z DW214) – w celu polepszenia warunków widoczności;
b) przy wyjeździe z terenu przy hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 zamontować lustra w celu umożliwienia kierowcom wyjeżdżającym przez bramę dostrzeżenia rowerzystów na drodze rowerowej.
1.1.11.Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń BRD;
1.1.12.Uporządkowanie terenów zielonych (humusowanie i obsianie trawą).
1.1.13.Wykonanie i montaż w momencie rozpoczęcia prac 2 tablic informacyjnych o dofinansowaniu ze środków unijnych, o rozmiarach 120x60 cm, zamocowanych w sposób trwały, nieograniczający widoczności i niezakłócający ładu przestrzennego, z trwałych materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Wzór, treść i lokalizację tablic uzgodnić z Zamawiającym przed rozpoczęciem robót.
1.2.CPV - p. 4.2.6 i 4.2.7 ogłoszenia.
1.3.Przedmiot zamówienia wykonać zgodnie z załączonymi do SWZ:
1.3.1.Opracowaniami biura proj. M Projekt Michał Maślanka dot. drogi rowerowej:
a)Projekt budowlany – projekt zagospodarowania terenu, VII2023 r.;
b)Projekt budowlany – projekt architektoniczno-budowlany: branża drogowa, branża sanitarna, branża elektryczna, VII2023 r.;
c)Załączniki do projektu budowlanego – informacja BIOZ, opinie i uzgodnienia;
d)Projekt budowlany – projekt techniczny – branża drogowa, XI2023 r.;
e)Projekt wykonawczy – branża drogowa, aktualizacja XI2025 r.;
f)Przedmiar robót dla drogi rowerowej – branża drogowa, XI2025 r.;
g)Przedmiar robót dla terenu przed Szkołą Podstawową nr 7, XI2025 r.;
h)Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – branża drogowa, XI2023 r.;
i)Projekt techniczny branży elektrycznej, XI2023 r.;
j)Przedmiar robót do projektu branży elektrycznej, lV kw.2025 r.;
k)Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla oświetlenia ulicznego wraz z usunięciem kolizji z siecią energetyczną, XI2023 r.;
l)Projekt budowlany – projekt techniczny – branża sanitarna, VII2023 r.;
m)Projekt wykonawczy – branża sanitarna, aktualizacja XI2025 r.;
n)Przedmiar robót branży sanitarnej, XI2025 r.;
o)Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – branża sanitarna, XI2023 r.;
p)Projekt wykonawczy – stała organizacja ruchu zatwierdzona dec. starosty lęborskiego zn. K.7121.106.2023.ZK z 16.11.2023 r. (z uwzględnieniem uwag p. 1.1. lit. „i” niniejszego działu i konieczności sporządzenia i zatwierdzenia zamiennego proj. organizacji ruchu);
1.3.2.Opracowaniami biura proj. Szpilewicz Architekci dot. ogrodzenia przy SP7 (Etap I):
a)Projekt wykonawczy/budowlany, architektura, IV 2024 r.;
b)Przedmiar (część dot. etapu I ogrodzenia SP7);
c)Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót;
1.3.3.Rysunkiem schematycznym przęsła ogrodzeniowego (z inwentaryzacji powykonawczej etapu II, wykonanego w 2025 r.);
1.3.3.zapisami Decyzji nr 322/2023 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z 06.11.2023 r.;
1.3.4.Uzgodnieniami z gestorami sieci:
a)Orange Polska S.A. – uzgodnienie nr TTDSILU/KU.215-12816-2023 z 29.06.2023 r.;
b)Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. – uzgodnienie nr 4095/BR/OTI/2023 z 22.06.2023 r.;
c)Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lęborku Sp. z o.o. – uzgodnienie zn. MPEC/228/2023 z 20.06.2023 r.;
d)Protokoły z narad koordynacyjnych ZUDP z 18.09.2023 r. i 19.10.2023 r.;
1.3.5.Zaleceniami dokumentu. Sprawdzenie zgodności z wytycznymi WR-D zaprojektowanego stanu warunków widoczności dla (...) „Budowy drogi rowerowej przy ul. Piotra Skargi w Lęborku łączącej DW214 (ul. Zwycięstwa) z ul. Dworcową, Piotra Skargi i Targową” na zjazdach na przecięciu z drogą rowerową oraz na przecięciu z jezdnią.
1.3.6.zapisami SWZ.
1.4.UWAGI:
1.4.1.Nawierzchnię drogi rowerowej wykonać z asfaltu w kolorze czarnym.
1.4.2.Przejazdy rowerowe przez jezdnię wykonać z asfaltu i wykonać na nich malowanie grubowarstwowe w kolorze czerwonym.
1.4.3.Połączenie nowej drogi rowerowej z terenem przed Szkołą Podstawową nr 7 wykonać jako całkowicie bezprogowe (uskok wys. mniejszej niż 1 cm).
1.4.4.Na odc. km 0+000 - km 0+128 wykonać dodatkowe wyniesienie obrzeża oddzielającego drogę rowerową od chodnika o ok. 2 cm, przy zachowaniu kierunku i możliwości spływu wód opadowych.
1.4.5.Na odc. km 0+000 - km 0+128 w chodniku wykonać pas o szerokości min. 20 cm z kostki betonowej koloru czerwonego w celu lepszego wizualnego oddzielenia drogi rowerowej od chodnika.
1.4.6.Oprócz przewidzianego w dokumentacji przesadzenia 7 drzew przy łączniku DW214-Piotra Skargi skalkulować przesadzenie 7 drzewek (obwód pnia na wys. 5 cm ok. 7 cm), które zostały zasadzone po sporządzeniu dok.proj.. Nową lokalizację wszystkich drzew uzgodnić z Zamawiającym.
1.4.7.Prace będą realizowane w uzgodnieniu z Zamawiającym i dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 7.
1.4.8.Roboty prowadzić tak, aby do minimum ograniczyć uciążliwość dla uczniów, pracowników i in. użytkowników SP7 i terenów sąsiadujących. Zminimalizować oddziaływanie na otoczenie w szczególności przez ograniczenie hałasu, drgań, zapylenia, zajęcia terenu i powodowania utrudnień w ruchu pieszych i pojazdów.
1.4.9.Wykonawca zapewni tymczasowe dojścia i niezbędny dojazd do SP7 i posesji zlokalizowanych w sąsiedztwie inwestycji, jeśli będzie to konieczne.
1.4.10. Wykonawca sporządzi projekt tymczasowej organizacji ruchu i uzgodnienie go z Zamawiającym. Zamawiający nie dopuszcza możliwości zamknięcia ul. Piotra Skargi po obu stronach odcinka objętego robotami. W przypadku konieczności czasowego wyłączenia któregoś z odcinków z ruchu, należy zapewnić alternatywną trasę dojazdu i dojścia do posesji i obiektów w sąsiedztwie prac.
1.4.11.O kolejnych etapach wygrodzenia terenu budowy i prowadzenia prac Wykonawca będzie każdorazowo informował Zamawiającego i dyrektora SP7 z min.7-dniowym wyprzedzeniem.
1.4.12.Materiały z rozbiórek, które nadają się do ponownego wykorzystania, Wykonawca przetransportuje w miejsce wskazane przez Zamawiającego, w odległości nie większej niż 3 km od inwestycji. Materiały z rozbiórek, które nie nadają się do ponownego wykorzystania, Wykonawca wywiezie i zutylizuje we własnym zakresie.
1.4.13.Wszystkie montowane urządzenia i elementy małej architektury muszą być fabrycznie nowe.
1.4.14.Wytyczne dot. ochrony środowiska - zg. z SWZ.
1.5.Zakres zamówienia obejmuje również:
1.5.1.Ogrodzenie terenu budowy/wykonywania prac (odcinków prac tego wymagających);
1.5.2. Wykonanie niezbędnych pomiarów, prób i sprawdzenia prawidłowości realizowanych robót wynikających z obowiązujących przepisów dotyczących wykonania i odbioru robót budowlanych (z przekazaniem Zamawiającemu protokołów);
1.5.3. Organizację terenu budowy z zasileniem w niezbędne media, obsługę geodezyjną w trakcie budowy, bariery tymczasowe, pomosty przejściowe. Zamawiający nie zapewnia dostawy wody, energii elektrycznej, odprowadzania ścieków w trakcie realizacji zadania. Wykonawca zapewni je własnym kosztem i staraniem;
1.5.4. Usuwanie wszelkich kolizji i prac nie wymienionych w dokumentacji technicznej, które można było przewidzieć po szczegółowym zapoznaniu się z zakresem robót i dokumentacją;
1.5.5.Utrzymywanie porządku podczas prac;
1.5.6.Uporządkowanie terenu po zakończonych pracach;
1.5.7.Przygotowanie i dostarczenie Zamawiającemu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, z potwierdzeniem o przyjęciu do zasobu geodezyjnego;
1.5.8.Przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej w 2 egzemplarzach, uwzględniającej wszelkie zmiany w stosunku do dokumentacji projektowej (wraz z uzyskaniem niezbędnych podpisów), zawierającej wszelkie potrzebne atesty, certyfikaty itp. dla wbudowanych materiałów.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1521363,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1704780 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1521363,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HYDRO-MAG Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892031974

7.3.3)Ulica

Kartuska

7.3.4)Miejscowość

Garcz

7.3.5)Kod pocztowy

83-333

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1521363,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Lębork prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lębork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 521 363 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HYDRO-MAG Sp. z o.o. (Garcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.