Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Zamawiający Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej (Starachowice, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego…”. Termin składania ofert upływa 8 października 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 października 2026, 11:0035d 15h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1108, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 września 2026
Termin ofert: 8 października 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego, w tym rękawic nitrylowych, oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach w 9 pakietach.
- 2
ZakresDzierżawa sprzętu urologicznego jest przewidziana na okres 24 miesięcy, podczas gdy czas trwania zamówienia / umowy wskazano na 12 miesięcy, więc zakres czasowy wymaga uważnego rozdzielenia między dostawę i dzierżawę.
- 3
ZakresZakres obejmuje pakiety od materiałów jednorazowych i serwet operacyjnych po dzierżawę zestawu z videoskopem giętkim niesterylnym z jednostką sterującą, a ilości są uzależnione od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał PHU KOPI SERWIS Piotr Walas, który złożył jedyną ofertę.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 64% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 5,3 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej |
| Adres | ul. Batalionów Chłopskich 6, 27-200 Starachowice |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych; 33140000-3 - Materiały medyczne; 18424300-0 - Rękawice jednorazowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-08 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.