Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Dolina Baryczy" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Milicz, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Wadium: 50 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 575 000 zł
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 10:008d 12h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=691, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 sierpnia 2026
Termin ofert: 9 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 września 2026
Nowy termin: 11 września 2026 10:00Zmienia wersję 552278-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 pojazdu specjalistycznego typu WUKO do czyszczenia sieci kanalizacyjnej.
- 2
ZakresRealizacja trwa do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, a płatność następuje w terminie 30 dni na rachunek z elektronicznego wykazu podatników VAT z zastosowaniem mechanizmu podzielnej płatności.
- 3
ZakresWarunek techniczny obejmuje wykonanie w ostatnich 3 latach dostawy lub dostaw co najmniej dwóch fabrycznie nowych pojazdów ssąco-płuczących do czyszczenia sieci kanalizacji metodą hydrodynamiczną wraz z usługami serwisowymi obejmującymi pojazd i zabudowę ssąco-płuczącą.
- 4
ZakresZakres opisano w załącznikach do SWZ: OPZ jako załącznik nr 1 i wzór umowy jako załącznik nr 8.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Dolina Baryczy" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 9161354050 |
| Adres | ul. Osiedle 35, 56-300 Milicz |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania |
| Dodatkowe kody CPV | 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości: 50 000,00 zł. (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). 2. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, które ma służyć pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, jest zobowiązany przed zawarciem umowy wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości: 5% ceny podanej w ofercie. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).