„Ogólnopolska kampania 2025, czyli zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej nt. Energetyki jądrowej”.
Zamawiający Ministerstwo Energii (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Ogólnopolska kampania 2025, czyli zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz…”. Termin składania ofert minął 23 września 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 23 września 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=797, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)
02 września 2025
Termin ofert: 18 września 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 września 2025
Nowy termin: 23 września 2025 10:00Zmienia wersję 571771-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
23 października 2025
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Ministerstwo Energii |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Ogólnopolska kampania 2025, czyli zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej nt. Energetyki jądrowej”. |
| Główny Kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| Część nr LOT-0001 | Ogólnopolska kampania 2025, czyli zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej nt. Energetyki jądrowej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.