dostawa spektrometru Ramanowskiego
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „dostawa spektrometru Ramanowskiego”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 11:0029d 20h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie do wskazanego miejsca w siedzibie zamawiającego spektrometru Ramanowskiego.
- 2
TerminWykonawca składa karty katalogowe producenta potwierdzające wymagania zamawiającego, dopuszczone są w języku angielskim, a maksymalny termin realizacji wynosi 40 dni roboczych.
- 3
ZakresKupujący płaci w terminie do 30 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury, przy czym podstawą faktury jest protokół ilościowy i jakościowy podpisany bez zastrzeżeń przez obie strony.
- 4
ZakresJedyna część zamówienia obejmuje dostawę spektrometru Ramanowskiego, a czas trwania umowy wynosi 56 dni.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 10 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Warszawski |
| NIP | 5250011266 |
| Adres | Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | dostawa spektrometru Ramanowskiego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38570000-1 - Przyrządy i aparatura nastawcza i kontrolna |
| Dodatkowe kody CPV | 38433300-2 - Analizatory widma |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 5 i 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 11:00 |
Informacje dodatkowe
Kupujący zobowiązuje się do zapłaty Sprzedawcy należności za dostarczony sprzęt w terminie do 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
Podstawą do wystawienia faktury będzie protokół ilościowy i jakościowy, podpisane bez zastrzeżeń przez obie Strony. Pozostałe postanowienia dotyczące zasad finansowych uregulowane są w SWZ i zał. nr 6 do SWZ.
Przedmiotowe środki dowodowe: karty katalogowe, producenta oferowanego sprzętu, potwierdzające, że sprzęt spełnia wymagania Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza złożenie przedmiotowych środków dowodowych sporządzonych w języku angielskim.
Max. termin realizacji zam. - 40 dni roboczych (56 dni kalendarzowych/8 tygodni).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →