Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
442 800 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie międzybranżowej dokumentacji przetargowej dla potrzeb przeprowadzenia generalnej modernizacji maszynowni wody lodowej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie międzybranżowej dokumentacji przetargowej dla potrzeb przeprowadzenia…”, wybierając ofertę wykonawcy Entar Tadeusz Pelic. Wartość umowy: 442 800 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet WarszawskiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
442 800 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Entar Tadeusz Pelic (Tarnobrzeg).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 442 800,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail