Usługi medycyny pracy w powiecie żarskim (WRKiP Wrocław Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej w Gorzowie Wlkp.)
Zamawiający Poczta Polska. S.A. (Warszawa) rozstrzygnął postępowanie „Usługi medycyny pracy w powiecie żarskim (WRKiP Wrocław Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej…”, wybierając ofertę wykonawcy CENTRUM MEDYCZNE ESKULAP Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 118 841 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 118 841 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6769, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 czerwca 2026
Termin ofert: 30 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 września 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy CENTRUM MEDYCZNE ESKULAP Sp. z o.o. (Żary).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 118 841,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Poczta Polska. S.A. |
| NIP | 5250007313 |
| Adres | ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Miasto Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługi medycyny pracy w powiecie żarskim (WRKiP Wrocław Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej w Gorzowie Wlkp.) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85121000-3 - Usługi medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 85121000-3 - Usługi medyczne; 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm; 85148000-8 - Usługi analizy medycznej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | CENTRUM MEDYCZNE ESKULAP Sp. z o.o., Żary (NIP: 9282095848) |
| Wartość wybranej oferty | 118 841 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.